K-ples

Možnosti noclehu

Pokud jste zdaleka nebo se prostě nemáte po plesu jak dostat domů, nabízíme přespání na místní faře. Přespání je zcela zdarma, ale z organizačních důvodů je nutné se dopředu nahlásit!

Nahlašovat se můžete u Hany Ježdíkové, třeba už rovnou při kupování vstupenky – stará se o obojí. (Kontakt)

Odchody k místu ubytování budou celkem dva: První hned po půlnočním překvapení a druhý po skončení plesu, tedy až po druhé hodině. Sraz bude vždy v předsálí, odkud vás už k místu ubytování někdo zavede.

V případě noclehu si s sebou vezměte, prosím, spací pytel a karimatku.

Kapacita ubytování je omezená, nahlaste se proto, prosím, co nejdříve. V případě vyčerpání kapacity budeme rozhodovat podle data nahlášení.

Proč je nutné se nahlásit? Ještě nikdy se nepodařilo shromáždit v průběhu plesu všechny zájemce o ubytování, sdělit jim potřebné informace a ve správný čas je bez komplikací odvést na místo ubytování. Takto můžeme zájemcům říci vše předem a zamezíme tak nepříjemnostem. Nebojte se včas nahlásit, i kdyby to pak nedopadlo a na ples jste nejeli.

1. prosince 2018
ikona farního webu farnostnm.czikona signálů signályikona facebooku facebook